Úvodní stránka » info nominace

Zdarec Borci,

vzhledem ke změnám, které letos proběhli v rámci FAČR ohledně elektronického vyplňování zápisů, od TEĎ přecházíme i my na nový systém svolávání se na fotbalová utkání. Jedná se o elektronický nominační systém. Princip je jednoduchý. Trenéři obou mužstev na každý zápas vypíší nominaci hráčů. Povinností každého z vás je pouze potvrzení či nepotvrzení účasti na daném utkání. Odpadnou nám tím všechny SMS.

Technicky se to provede tak, že se přihlásíte do našeho nového nominačního sytému na internetu, vyhledáte své jméno k určitému utkání a potvrdíte svou účast (zelené pole) nebo nepotvrdíte (červené pole). Stačí na to kliknout a vybraná možnost se zvýrazní. Vaši volbu lze kdykoliv změnit. Ke svému jménu můžete uvést i krátkou poznámku, třeba důvod neúčasti na utkání. Pro větší zprávu všem využijte zabudovaný chat dole u každého utkání. Samozřejmě se tady dovíte i termín zápasu a trenérem stanovený sraz na zápas.

U svého jména ve sloupci č.d. (číslo dresu), můžete navrhnout i číslo, se kterým budete chtít nastoupit. Toto je pouze návrh. Trenér na základě vámi potvrzené účasti teprve vyplní elektronický zápis, rozhodne o číslech dresů sám, což se s konečnou platností dovíte před utkáním.

Prosím vás, ono to bude chvilku trvat, než si na tento systém zvyknou úplně všichni, ale věřte, že se tímto celý proces zápisu urychlí a nejednomu z nás i ulehčí práce. Proto neváhejte, mrkněte se na to a s otázkami na mě 607397121 Lukáš.

Pokud by někdo měl problém s přístupem na internet, tak stačí ke každému zápasu poslat SMS na 607397121 s informací o účasti.

Odkaz na nominační systém najdete vždy na hlavní stránce našich webovek NOMINACE. Nebo si jej můžete uložit:

Přihlašovací údaje vám byly zaslány přes SMS.

Mějte se. Lukáš

Naši sponzoři:

Kostel (náhled)Obec Zakřany

PVelektro.jpg

Weldpoint.eu

Panag (originál)

PANAG.CZ.

Aleš Vít - nábytek

m.a. povrchové úpravy s.r.o.

Zakřany 35

Jiří Matěja-Jaroslav Matěja