Úvodní stránka » Kniha návštěv

Kniha návštěv

Přidat komentář

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Přehled komentářů

 1. turnaj žen - 21.7.2012, 10.00 h. (Luba Bok, 15.6.2012 22:53:39)

  Ještě jednou vyzývám všechny šikovné ženy k účasti na turnaji v malé kopané v sobotu 21.7.2012 od 10.00
  Kdo čtete tyto stránky, namotivujte ty děvčata !
  Staníku, dej sem někam ty propozice. Jinak ten turnaj budu muset zrušit. Díky

 2. přání (alda, 15.6.2012 21:08:01)

  vše nejlepší k svátku Aleši!

 3. PLAZ KETKAZ CUP 2012 (Sid, 14.6.2012 20:40:06)

  Dovolujeme si Vás pozvat na tradiční turnaj v malé kopané. Informace najdete na našich internetových stránkách - www.fcketkovice.estranky.cz

 4. Zápas (Martin Dobšík, 9.6.2012 10:51:20)

  Sraz v sobotu 9.6 v 15.30h na Výseku.

 5. zápas (M.Dobšík, 1.6.2012 21:06:35)

  Sraz v neděli 3.6. v 8.30 hod. u kostela. Kdo může,vezme auto, dík.

 6. Italy (h,, 1.6.2012 15:55:52)

  Tak Aldo, hlavně se na cestě di IT nepokakej. Vždyť víš, jakej jsi posera. h.

 7. turnaj v malé kopané žen (Luba Bok, 1.6.2012 8:52:33)

  Staníku, dej prosím do oslav malé kopané žen, ať ty baby neodrazuje, že by musely hrát velkej fotbal, oni jsou někdy takový poplety :-)

 8. Nejdu (Alda, 31.5.2012 20:21:46)

  Držím palce (A) i (B),ale bohužel nepřijdu ani v so,ani v ne,jsem na cestě do IT.

 9. Zápas-Zastávka B (Martin Dobšík, 26.5.2012 8:44:42)

  Sraz v sobotu 26.5 v 15.30 hod. na Výseku.

 10. Ten "náš fotbal na Výseku" (Zdenka Bazalová, 22.5.2012 12:12:04)

  Ahoj všichni co máte fotbal rádi:-).
  Nedá mi to, abych Vám také nenapsala pár pocitů, které nejde nevnímat jak doma tak mezi lidmi co ten "náš fotbal na Výseku" poslední dobou řešíme.Pořád přemýšlím,proč to vlastně kluci hrajete když nechodíte na tréninky ani na zápasy.Myslela jsem si,že právě ta parta kámošů a "trocha" pohybu Vás nabudí a vystřelíte z domu tak jednou-dvakrát týdně "upustit ventil" a odreagovat se.Nechci vám tady nic vyčítat ohledně zodpovědnosti vůči nám fandům a že mě moc mrzí, když téměř každý víkend naberu do auta mamku,neteře,své kluky,kočárek,pleny a několikaměsíčního Matese a těšíme se na Vás a řešímu už v autě, jak to asi dneska "dopadne"..... a jak to poslední dobou dopadá,to snad vidíte kluci také.A že mě kolikrát vídáte po celém okrese i bez Standy a nemám problém jako spousta dalších věrných fandů za Vámi přijet a fandit Vám. Pomalu začínáme však přemýšlet zda to má celé smysl když se jen hádáte nebo se vůbec nesejdete:-(.
  Letos je to právě 20roků co se dokonce po dohodě se soupeřem a asociací v Praze přesouval termín fotb.zápasu na jiný den....protože nějaký "Bazal a bazalka" měli svatbu a vůbec neexistovalo,aby se "ošulil" fotbal kvůli naší svatbě či se kluci nesešli.A není to tím,že dříve byl fotbal fotbalovější,tráva zelenější a nebe modřejší....Je to o tom "chtění" a zodpovědnosti.U nás doma NIKDY neexistovalo,že když byla sezóna jelo se snad na výlet s dětma či se muselo "něco" dělat nebo jet na oslavu.Opravdu nikdy a to se můžete Standy zeptat....byl prostě fotbal a hotovo.Kolikrát já doma slyšela....že ikdyž se budu na hlavu stavět....on v tom kluky teda nenechá.A časem jsem pochopila,že má pravdu, protože zodpovědnost je jenom jedna... a když jsem ji vyžadovala vůči rodině,musela jsem ji respektovat i vůči fotbalu. A trvá to doposud. V pátek se Standa vrací po prac.týdnu,kdy není doma z Prahy a jede rovnou na Výsek a tam min.4-6hod seká,hnojí a zalévá....A přestože doma stojí hafo práce a máme Matýska atd.....přesto se těšíme, jak se na Vás pojedeme mrknout a zafandit Vám. Pokud ovšem přijdete:-)

 11. kontumace (Petr Vorel, 21.5.2012 21:31:53)

  Jménem „hráčů“ béčka se omlouvám fandům a všem, co pro fotbal v Zakřanech něco dělají. Již podruhé jsem byl nucen jet k soupeři s omluvou, že se nedostavíme. Nic trapnějšího jsem zatím nezažil a již to nehodlám opakovat (a to nemluvím o komunikaci se svazem). Myslím, že osud béčka je na příští sezonu zpečetěn. Samozřejmě o tom ale rozhodne výbor. Já mohu za sebe jen konstatovat, že v příští sezoně se budu zabývat smysluplnější prací, než pořád někoho nutit, aby si šel zahrát.
  V Řeznovicích jsem nebyl, ale ten problém je dlouhodobý a teď to pouze vygradovalo. A mluvit o zodpovědnosti hráčů vůči kamarádům a fandům je úplně zbytečné. Nicméně jsem pořád přesvědčen o tom, že bude zase líp.
  PS: Od těch hráčů béčka, kteří nepřišli na utkání do Říčan či M.Knínic (pokud nebyli zranění) minimálně očekávám finanční příspěvek na uhrazení pokut. Celkem nás to stálo 4.000Kč. Ostuda se bohužel vyčíslit nedá.
  K přání brzkého uzdravení Marka Hály se taktéž upřímně připojuji.

 12. A vo..vo..tom to je (Řeznovice, 21.5.2012 11:17:12)

  To si musíte borci vyříkat..........proč vás "kámoši" nechají drtit v deseti a raději tetu bětu

 13. re. Řeznovice (vlasta, 21.5.2012 10:50:42)

  Když hraješ skoro hodinu o deseti a ještě se ti nedaří, tak se těžko dělají výsledky.

 14. Chce asi změnu co? (Řeznovice, 21.5.2012 10:33:48)

  Nechat si nařezat "desítku" v Řeznovicích to už svědčí o super obraně. Divím se Liborovi,že Vám kryje záda.No a béčko....to je škoda času to komentovat.Chce to změnu pánové a přeju ať to vyjde.

 15. Omluva nejenom panu Vespalci (Zřejmě Váš "bývalý" fanda, 21.5.2012 8:41:30)

  Dobrý den,
  přijměte prosím moji omluvu p.Vespalče, protože to je to poslední co bych chtěl..........ublížit či otrávit Vás ty zodpovědné a srdíčkem mi blízké fotbalisty, kteří se nebojí jít "do toho" i přestože fotbal někdy velmi "bolí" a věřte,že vím o čem píši. Všem zraněným se omlouvám Vám opravdu nebylo směřováno mých pár řádek o fotbalovém "chtění". Ale opět jste mě utvrdil pane Vespalče jen v tom,že ikdyž jste tam nebyl pro své zranění a situaci nemohl nijak ovlivnit.....nedá Vám to a přesto obratem nahlédnete do knihy návštěv a zajímáte se o ten fotbal..........a máte potřebu říci jak to cítíte narozdíl od těch ostatních "fotbalistů" kteří mají stále plno keců,ale skutek utek.
  Všem zraněným se omlouvám a přeji hlavně brzké uzdravení,protože pro "VÁS", jak píše p.Bazal.............my tu stále budeme.Vaši zakřanští fandové.

 16. Zrušte béčko (Soupeř, 21.5.2012 8:05:48)

  Prosím zruště béčko, devalvujete soutěž.

 17. Svědomí... (Staňa Bazal, 20.5.2012 21:58:41)

  Téměř se těchto diskuzí nezúčastňuji,ale po tomto víkendu cítím,že je třeba vyslat jasný a stručný signál........
  Pro Ty hráče,co mají zakřanský fotbal v srdci:
  Nenechte se otrávit těmi,co si zajdou fotbal zahrát,jen když mají čas,nebo náladu,věřte mi,že oni mě u mé práce pro fotbal nedrží.Obětuji pro něj spoustu času a koneckonců i peněz a tak moc ho mám rád,že mě ani podobný "materiál" nezlomí.
  Dělám to pro Vás ostatní,co nenecháte kluky v bryndě,co sice pořád naříkáte,ale vždycky přijdete a právě pro "VÁS" to budu dělat pořád dál.......tak to je můj signál.
  P.S. Vzkaz Marovi do špitálu: ......drž se chlape!
  ......a "bývalému" fandovi: vydrž,ono se to vytříbí!

 18. Vážený bývalý fando (p. Vespalec, 20.5.2012 21:36:26)

  Nikdy jsem se podobných diskuzí nezůčastňoval, ale po přečtení věty o zodpovědnosti, bych rád reagoval ...
  Po zranění z utkání proti Střelicím jsem se 3.5.2012 podrobil operaci a v minulém týdnu jsem konečně odložil berle ...

 19. Zakřanský fotbal!!!!! (Zřejmě Váš "bývalý" fanda, 20.5.2012 16:37:48)

  Dobrý den,
  patřím mezi letité fandy zakř.fotbalu a je mi srdíčkem velmi blízké celé to dění co sebou fotbal přináší. Mám nesmírnou radost z každé výhry, ale i prohry když vidím, že jste tomu dali maximum a byla radost na Vás koukat a fandit Vám i přes všechen ten čas a peníze(benzín,vstupné,občerstvení,sponzorig atd.) co Vám věnujeme. Pokud ovšem nenastane to co jste předvedli tento víkend.A bohužel to nebylo poprvé.Zajímalo nás kde jsou(tedy vlastně nejsou) ty "pilíře" zakř.fotbalu jako p.Vít, p.Zeidler, p.Vespalec, p.Požár, p.Baláž a všichni ostatní na které jsme "sázeli"? Stačí se zeptat ternérů či spoluhráčů a je velmi velmi smutné co se dozvídáme.
  Kde je ta Vaše radost z fotbalu či alespoň zodpovědnost k sobě samým když už ji nemáte ke kolektivu?Ti všichni ostatní snad děti a pracovní závazky nemají? Proč si to někteří mohou nebo spíše chtějí zařídit a Vy ostatní ne?Opravdu jsou 3hod.jednou za týden na odehrání zápasu takový problém? No, ono je však jedodušší jet přát "tetě Bětě" k svátku nebo chytat ryby či opravovat domeček, to ti ostatní by určitě také asi raději, ale jejich svědomí jim to naštěstí nedovolí.A Vám zodpovědným za ten přístup vážně děkuji, že nenecháte kluky ve štychu. Že Vám to není pánové trapné alespoň vůči těm co Vám vytváří zázemí a drží partu. Je to přesně o tom co psal p.Bok L. o fotbalovém "chtění", jenže jak jste se opět předvedli Vy nás máte včetně fandů pěkně ..........na háku a za to opravdu moc díky.Vaši zakřanští fandové

 20. omluva (Mara, 18.5.2012 19:55:29)

  V ponděli jdu zase na operaci nevím jestli ještě budu tuto sezonu hrat.

Novinky

archiv

Naši sponzoři:


Kostel (náhled)

Obec Zakřany

 

Provident

PROVIDENT

 

Drukocel Rosice


Panag (originál)

PANAG.CZ.


Aleš Vít - nábytek

 

 

m.a. povrchové úpravy s.r.o.

Zakřany 35

Jiří Matěja-Jaroslav Matěja

 

 


Vchodové dveře

BENEDOOR


navštivte

Restaurace Sokolovna

 


 


 

 

 

 

 

TOPlist