Zápas v Zakřanech jsme nezačali tak vlažně jako předchozí, přesto se do šancí dostávali spíše domácí. První branku jsme soupeři doslova darovali – po chybné rozehrávce brankáře. A za chvíli bylo ještě hůř – stejně jako před dvěma týdny doma proti Říčanům se dokázal útočník od brankové čáry  dostat mezi dvěma obránci až do střelecké pozice. A nemýlil se. Ve slepované sestavě (opět) jsme nedokázali delší dobu podržet balón, přesto se nám do poločasu podařilo snížit – z voleje se krásně trefil Jura Daněk.

Druhý poločas jsme začali dobře, konečně se nám dařila kombinace. Přišli i šance, nedokázali jsme proměnit ani tu největší, kdy Tomáš Fišer marně míčem bušil do domácího gólmana. A tak přišla opět chyba na naší straně – dlouhý výkop stoper nedokázal prodloužit na brankáře a domácí zvýšili na 3:1 – tím se zápas zlomil. Zakřany se dostávaly do dalších šancí, proměnit dokázali brejk a náš zmar dokonala krásná křížná střela.

Branky Blažovic: Daněk Jiří