Úvodní stránka » A-rozlosování
TERMÍNOVÁ LISTINA - PODZIM 2016 "A"
Kolo Datum Den Začátek MUŽI "A" - OP
2. 13.8. So 16:00 Blučina - Zakřany
3. 20.8. So 16:30 Zakřany - Střelice
4. 28.8. Ne 16:30 Měnín - Zakřany
5. 3.9. So 10:30 Zakřany - Želešice
6. 10.9. So 16:00 Popůvky - Zakřany
7. 18.9. Ne 15:30 Zakřany - Modřice
8. 24.9. So 15:30 Moutnice - Zakřany
9. 2.10. Ne 15:00 Zakřany - Ivančice B
10. 9.10. Ne 15:00 Ořechov - Zakřany
11. 16.10. Ne 15:00 Zakřany - Zbraslav
12. 23.10. Ne 14:30 Ochoz - Zakřany
13. 29.10. So 14:30 Zakřany - Říčany
1. 5.11. So 14:00 Zakřany - Vev.Bitýška

 

 

Rozlosování Zakřany "A" Okresní přebor podzim 2015 

TERMÍNOVÁ LISTINA - JARO 2015 "A"
Kolo Datum Den Začátek MUŽI "A" - OP
Pohár OP 8.8. So 16:00 Babice u Rosic  - Zakřany 
2. 16.8. Ne 16:30 Měnín - Zakřany
3. 22.8. So 16:30 Zakřany - Pozořice
4. 30.8. Ne 16:30 Babice n/Sv - Zakřany
5. 5.9. So 16:30 Zakřany - Ořechov
6. 12.9. So 16:00 Zakřany - Modřice
7. 20.9. Ne 16:00 Vev. Bitýška - Zakřany 
8. 26.9. So 16:00 Zakřany - Zbraslav
9. 3.10. So 15:30 Říčany - Zakřany
10. 10.10. So 15:00 Zakřany - Ochoz
11. 18.10. Ne 12:45 Střelice - Zakřany
12. 24.10. So 14:30 Zakřany - Zbýšov
13. 31.10. So 14:00 Ivančice B - Zakřany
1. 7.11. So 14:00 Zakřany - Želešice

 

 

Rozpis Zakřany "A" Okresní přebor jaro 2015

Kolo Datum Den Začátek MUŽI "A" - OP
16. 4.4. So 15:30 Zakřany - Ořechov
17. 12.4. Ne 15:30 Blažovice - Zakřany
18. 19.4. Ne 16:00 Zakřany - Modřice
19. 25.4. So 16:00 Oslavany - Zakřany
20. 2.5. So 16:30 Zakřany - Babice n/Sv
21. 10.5. Ne 14:15 Střelice-Zakřany A
22. 16.5. So 16:30 Zakřany - Moutnice
23. 24.5. Ne 16:30 Želešice - Zakřany
24. 31.5. Ne 16:30 Zakřany - Zbraslav
25. 7.6. Ne 16:30 Měnín - Zakřany
26. 13.6. So 16:30 Zakřany - Říčany
15. 20.6. So 16:30 Vev. Bitýška - Zakřany

 

 

 

 

Rozpis Zakřany "A" Okresní přebor podzim 2014

 
kolo Datum Den Zač.  
1. 10.8. NE 14:15 Ochoz _ Zakřany v Babice n/Svit.
2. 16.8. SO 16:30 Zakřany _ Vev. Bitýška  
3. 24.8. NE 16:30 Ořechov _ Zakřany  
4. 30.8. SO 16:30 Zakřany _ Blažovice  
5. 7.9. NE 14:15 Modřice _ Zakřany  
6. 13.9. SO 16:00 Zakřany _ Oslavany  
7. 21.9. NE 16:00 Babice n/Sv _ Zakřany  
8. 27.9. SO 16:00 Zakřany _ Střelice  
9. 5.10. NE 15:30 Moutnice _ Zakřany  
10. 12.10. NE 15:00 Zakřany _ Želešice  
11. 19.10. NE 15:00 Zbraslav _ Zakřany  
12. 25.10. SO 14:30 Zakřany _ Měnín  
6. 28.10. ÚT 15:00 Zakřany - Oslavany odložené
13. 2.11. NE 14:00 Říčany _ Zakřany  
14. 9.11. NE 14:00 Zakřany _ Ochoz  

 

 

 

TERMÍNOVÁ LISTINA - JARO 2014 "A"
Kolo Datum Den Začátek souběh  A i B MUŽI "A" - III.B
15. 30.3. Ne 15:30    Radostice - ZAKŘANY A
16. 5.4. So 15:30   ZAKŘANY A - Zastávka B
17. 13.4. Ne 16:00   Kupařovice - ZAKŘANY A 
18. 19.4. So 16:00   ZAKŘANY A - Kuřim B
19. 26.4. So 16:00   Popůvky - ZAKŘANY A
20. 3.5. So 16:30   ZAKŘANY A - Troubsko
21. 10.5. So 16:30   Senorady - ZAKŘANY A
22. 17.5. So 16:30   ZAKŘANY A - Lažánky
23. 24.5. So 16:30   Prštice - ZAKŘANY A 
24. 31.5. So 16:30   ZAKŘANY A - Řeznovice
25. 7.6. So 16:30   Drásov - ZAKŘANY A 
26. 15.6. Ne 16:30   ZAKŘANY A - Dolní Loučky

 

TERMÍNOVÁ LISTINA - PODZIM 2013 "A"
Kolo Datum Den Začátek souběh  A i B MUŽI "A" - III.B
1. 11.8. Ne 10:30  xxx  Deblín - ZAKŘANY A
2. 17.8. So 16:30   ZAKŘANY A - Radostice 
3. 24.8. So 17:00   Zastávka B - ZAKŘANY A 
4. 31.8. So 16:30   ZAKŘANY A - Kupařovice 
5. 8.9. Ne 16:30  xxx Kuřim B - ZAKŘANY A
6. 14.9. So 16:00   ZAKŘANY A - Popůvky
7. 21.9. So 16:00   Troubsko - ZAKŘANY A
8. 28.9. So 16:00   ZAKŘANY A - Senorady
9. 6.10. Ne 10:00   Lažánky - ZAKŘANY A 
10. 12.10. So 15:00   ZAKŘANY A - Prštice
11. 20.10. Ne 15:00   Řeznovice - ZAKŘANY A 
12. 26.10. So 14:30   ZAKŘANY A - Drásov
13. 3.11. Ne 14:00   Dolní Loučky - ZAKŘANY A 
14. 9.11. So 14:00   ZAKŘANY A - Deblín

 

TERMÍNOVÁ LISTINA - JARO 2013 "A"
Kolo Datum Den Začátek MUŽI "A" - III.B
18. 21.4. Ne 10:00  Lažánky - ZAKŘANY A 5:1 (4:1)
19. 27.4. So 16:00 ZAKŘANY A - Zastávka B 1:4 (1:1)
15. 1.5. St 16:30 ZAKŘANY A - Oslavany 0:1 (0:1)
20. 4.5. So 16:30 Drásov - ZAKŘANY A 2:4 (2:1)
13. 8.5. St 16:30 Popůvky - ZAKŘANY A 2:3 (1:0)
21. 11.5. So 16:30 ZAKŘANY A - Deblín 2:1 (1:1)
17. 16.5. Čt 18:00 ZAKŘANY A - Mělčany 3:1 (2:1)
22. 19.5. Ne 16:30 Vev. Knínice - ZAKŘANY A 3:3 (2:3)
23. 26.5. Ne 16:30 Dolní Loučky - ZAKŘANY A 2:0 (2:0)
24. 1.6. So 16:30 ZAKŘANY A - Řeznovice 1:2 (0:1)
25. 8.6. So 16:30 Troubsko - ZAKŘANY A
26. 16.6. Ne 16:30 ZAKŘANY A - Popůvky

 



TERMÍNOVÁ LISTINA - JARO 2012 "A"

 

 

 

 

Kolo Datum Den Začátek MUŽI "A" - III.B
16. 1.4.  Ne 15:30 Dolní Loučky - ZAKŘANY A
17. 7.4.  So 15:30 ZAKŘANY A - Deblín
18. 14.4.  So 16:00 Popůvky - ZAKŘANY A
19. 21.4.  So 16:00 ZAKŘANY A - Střelice
20. 29.4.  Ne 16:00 Zbýšov B - ZAKŘANY A
21. 5.5.  So 16:30 Chudčice - ZAKŘANY A
22. 12.5.  So 16:30 ZAKŘANY A - Mor.Bránice
23. 19.5.  So 16:30 Řeznovice - ZAKŘANY A
24. 26.5.  So 16:30 ZAKŘANY A - Zastávka B
25. 3.6.  Ne 10:00 Lažánky - ZAKŘANY A
26. 9.6.  So 16:30 ZAKŘANY A - Troubsko
14. 16.6.  So 16:30 Drásov - ZAKŘANY A

 

ROZLOSOVÁNÍ  2011-2012

 

Termínová listina - podzim 2011

 

Kolo Datum Den Začátek Muži "A" - III.B    
2. 13.8. So 16:30 Oslavany - Zakřany "A"         4:1 (2:0)
3. 20.8. So 16:30 Zakřany "A" - Dolní Loučky    3:0 (2:0)
4. 28.8. Ne 10:30 Deblín - Zakřany "A"             4:0 (2:0)
5. 3.9. So 16:30 Zakřany "A" - Popůvky          0:5 (0:1)
6. 11.9. Ne 16:30 Střelice - Zakřany "A"            4:2 (2:1)
7. 17.9. So 16:00 Zakřany "A" - Zbýšov "B"       3:0 (3:0)
8. 24.9. So 16:00 Zakřany "A" - Chudčice         13:2 (8:0)
9. 1.10. So 13:15 Mor. Bránice - Zakřany "A"      2:5 (1:2)
10. 8.10. So 15:00 Zakřany "A" - Řeznovice A      3:1 (0:0)
11. 16.10. Ne 15:00 Zastávka "B" - Zakřany "A"    5:4 (3:2)
12. 22.10. So 14:30 Zakřany "A" - Lažánky           1:4 (1:1)
13. 29.10. So 14:00 Troubsko - Zakřany "A"          0:1 (0:1)
1. 5.11. So 14:00 Zakřany "A" - Drásov             4:2 (2:1)
15. 12.11. So 13:30 Zakřany "A" - Oslavany          3:7 (0:4)
Pozn.: Změny vyhrazeny

Rozlosování 2010 - 2011

TERMÍNOVÁ LISTINA - JARO 2011 "A"

Kolo Datum Začátek Muži "A" - III.B stav
14. 2.4. S 15:30 ZAKŘANY A - Ivančice B  
16. 9.4. S 15:30 ZAKŘANY A - Drásov  
17. 17.4. N 16:00 ZAKŘANY A- Zbýšov B  
18. 24.4. N 10:30 Deblín - ZAKŘANY A  
19. 30.4. S 16:30 ZAKŘANY A - Chudčice  
20. 8.5. N 16:30 Dol.Loučky - ZAKŘANY A  
21. 14.5. S 16:30 ZAKŘANY A - Troubsko  
22. 21.5. S 16:30 Řeznovice - ZAKŘANY A (hř.Ivančice-Němčice)
 
23. 28.5. S 16:30 ZAKŘANY A - Střelice  
24. 5.6. N 16:30 Kupařovice - ZAKŘANY A  
25. 11.6. S 16:30 ZAKŘANY A - Zastávka B  
26. 19.6. N 16:30 Mor.Knínice - ZAKŘANY A  

 

 

TERMÍNOVÁ LISTINA - PODZIM 2010 "A"

Kolo Datum Začátek Muži "A" - III.B stav
1. 14.8. S 16.30 ZAKŘANY A - Lažánky 4:1
2. 21.8. S 16.30 Drásov - ZAKŘANY A 2:1
3. 29.8. N 16.30 Zbýšov B - ZAKŘANY A 4:0
4. 4.9. S 16.30 ZAKŘANY A - Deblín 2:1
5. 11.9. S 16.00 Chudčice - ZAKŘANY A 4:0
6. 18.9. S 16.00 ZAKŘANY A - Dol.Loučky 3:3
7. 25.9. S 16.00 Troubsko - ZAKŘANY A 2:5
8. 2.10. S 15.30 ZAKŘANY A - Řeznovice 2:3
9. 10.10. N 15.00 Střelice - ZAKŘANY A 1:3
10. 16.10. S 15.00 ZAKŘANY A - Kupařovice 4:0
11. 24.10. N 15.00 Zastávka B - ZAKŘANY A 4:1
12. 30.10. S 14.30 ZAKŘANY A - Mor.Knínice 5:3
13. 7.11. N 14.00 Ivančice B - ZAKŘANY A 5:0
14. 13.11. S 13.30 Lažánky - ZAKŘANY A 2:2

 

   
   

 

TERMÍNOVÁ LISTINA - PODZIM 2013 "A"
Kolo Datum Den Začátek souběh  A i B MUŽI "A" - III.B
1. 11.8. Ne 10:30    Deblín - ZAKŘANY A
2. 17.8. So 16:30   ZAKŘANY A - Radostice 
3. 24.8. So 17:00   Zastávka B - ZAKŘANY A 
4. 31.8. So 16:30   ZAKŘANY A - Kupařovice 
5. 8.9. Ne 16:30   Kuřim B - ZAKŘANY A
6. 14.9. So 16:00   ZAKŘANY A - Popůvky
7. 21.9. So 16:00   Troubsko - ZAKŘANY A
8. 28.9. So 16:00   ZAKŘANY A - Senorady
9. 6.10. Ne 10:00   Lažánky - ZAKŘANY A 
10. 12.10. So 15:00   ZAKŘANY A - Prštice
11. 20.10. Ne 15:00   Řeznovice - ZAKŘANY A 
12. 26.10. So 14:30   ZAKŘANY A - Drásov
13. 3.11. Ne 14:00   Dolní Loučky - ZAKŘANY A 
14. 9.11. So 14:00   ZAKŘANY A - Deblín

Novinky

archiv

Naši sponzoři:


Kostel (náhled)

Obec Zakřany

 


Panag (originál)

PANAG.CZ.


Trojan Dušan Truhlářství

Trojan Dušan - Truhlářství


hotel Harmonie

Hotel Harmonie


Aleš Vít - nábytek

 

 

m.a. povrchové úpravy s.r.o.

Zakřany 35

Jiří Matěja-Jaroslav Matěja

navštivte

Restaurace Sokolovna

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist